Standarta akumulatoru lādētājs MAKITA DC10WD 12V MAX CXT
- Akumulatori tiek uzlādēti 70–130 minūšu laikā.
- Lādētājs piemērots CXT jaunā tipa 10,8 V (12 V MAX) MAKITA akumulatoriem.
Apraksts
Izmēri – 100 x 150 x 68 mm.
Specifikācija
| Svars | 0,35 kg |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V / 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 2,0 Ah – 70 min, 2,5 Ah – 70 min, 4,0 Ah – 130 min |
| Vada garums | 2 m |
| Tips | Akumulatoru lādētāji |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





