Stāvoša apaļa lampa MAKITA ML010G 40V MAX XGT
- Dienasgaismas balta LED krāsa, līdzīga dabiskajam apgaismojumam, padarot to ideāli piemērotu darba vietām.
- Ir 3 gaismas spilgtuma režīmi: 5500-3000-1500 lm.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Lampai ir režīma atmiņas funkcija — pirms lampas izslēgšanas tiek saglabāts pēdējais apgaismojuma režīma iestatījums.
Pašbalansējošais mehānisms atgriež lampu vertikālā stāvoklī pat pēc pastumšanas vai noliekšanas par 80 grādiem.
Lampa var uzņemt līdz 4 baterijām paralēlai barošanai vienu pēc otras: 2 x " XGT®" un 2 x " LXT®".
Pieejami 3 barošanas avoti: " XGT®" vai " LXT®" baterijas, kas tiek iedarbinātas viena pēc otras, vai - no maiņstrāvas caur kontaktligzdu, izmantojot strāvas vadu.
Specifikācija
| Svars | 14,1 kg |
| Akumulatora spriegums | 14,4 V / 18 V / 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 490 x 490 x 814 mm |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP54 |
| Gaismas daudzums | 5500/3000/1500 lm |
| Apgaismojums | 550/300/150 lx |
| Standarta piederumi | Kabelis 2,5 m |
| Krāsas temperatūra | 5500 °K |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.









