Akumulatora prožektors MAKITA 40V Max XGT
- 4 apgaismošanas režīmi: punkta / punkta un plūsmas / plūsmas / stroboskopa
- Punkta režīmā stars sasniedz līdz 640 m.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Izplata spilgtu baltu gaismu, krāsas temperatūra aptuveni 5000 K.
Iespējams noliekt 90° leņķī.
Ergonomisks gumijots rokturis.
Akumulatora aizsardzības sistēma paildzina akumulatora izmantošanas laiku.
„XPT” tehnoloģija – aizsardzība pret ūdeni un putekļiem, kas paredzēta izturības pret ūdeni un putekļiem nodrošināšanai, strādājot sarežģītos darba apstākļos.
Ieslēgšanas / izslēgšanas pogas slēdzī ir atmiņas funkcija, kas ļauj sākt darbību ar to pašu apgaismošanas režīmu, kurš tika izmantots pirms izslēgšanas.
Jostas āķis.
Specifikācija
| Svars | 1,2 kg |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Prožektori |
| Krāsas temperatūra | 5000 K |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





