Akumulatora perforators BOSCH GBH 18V-22 Solo CT
- Kompakts, viegls un ergonomisks.
- Lieliski piemērots darbam virs galvas.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Nodrošināts lielāks komforts un mazāks nogurums urbšanas laikā.
Nodrošināts nepārtraukts darbs.
Viegla trieciena urbšana ar fiksējamu putekļu sūcēju.
„KickBack Control” un „Vibration Control” funkcijas – instrumentu vieglāk vadīt un mazāka slodze uz rokām.
Tikai ar vienas pogas piespiešanu iespējams pieslēgt perforatoru „GDE 18V-12 Professional” putekļu sūcējam un strādāt tīrākā vidē.
Nodrošināta produktivitāte un efektīvs akumulatora darbības laiks.
Viegli izurbsiet 6–10 mm caurumus.
Lieliski piemērots santehniķiem, elektriķiem.
Piemērots, lai urbtu caurumus virs galvas, ierīkotu apgaismojumu, lampas vai dūmu detektorus.
Piemērots izmantošanai ar AMPShare un BOSCH Profesional 18 V akumulatoriem un lādētājiem.
Optimāls urbšanas diametrs betonā, urbjot ar spirālurbi – 4–12 mm.
Specifikācija
| Svars | 2,3 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 0–1050 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 14 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 4–22 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 296 x 102 x 208 mm |
| Triecienu skaits | 0–4675 tr./min |
| Trieciena jauda | 1,9 |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Drāniņa, dziļuma ierobežotājs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.






