Akumulatora perforators FLEX FHE 1-16 12,0-EC C
- Motors bez oglītēm.
- Elektroniskā vadības sistēma aizsargā instrumentu, paildzina kalpošanas laiku un palielina efektivitāti.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Piemērots 5–10 mm caurumu betonā (maksimālais diametrs – 16 mm) urbšanai.
Ergonomisks, gumijots rokturis ar vibrācijas mazināšanas funkciju.
Dziļuma ierobežotājs nodrošina precīzu urbšanu.
Integrēts LED darba vietas apgaismojums.
LED akumulatora uzlādes mērītājs.
Der visi FLEX 12 V akumulatori.
Specifikācija
| Svars | 1,68 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 0–810 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 16 mm |
| Reversa funkcija | Ir |
| Elektroniska bremze | Ir |
| Patrona | SDS Plus |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 263 x 68 x 190 mm |
| Tips | Divu funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Papildu rokturis, jostas āķis, uzgaļu turētājs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |




