Akumulatora perforators MILWAUKEE M18 FHAFOH16-0C
- Ar integrētu nosūcēju.
- Pielāgots darbam virs galvas.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ļoti efektīvs HEPA filtrs savāc 99,97 % gaisā esošo daļiņu izmērā līdz 0,3 mikroniem.
Integrēta AUTOSTOP funkcija izslēdz instrumentu un aizsargā lietotāju.
AUTOPULSE automātisks, uz instrumenta esošais putekļu nosūkšanas filtra vadīšanas mehānisms, palielina gaisa plūsmu un filtra efektivitāti.
Antivibrācijas sistēma (AVS) un antivibrācijas sānu rokturis samazina nogurumu un nodrošina mazāku vibrāciju.
Caurspīdīgs putekļu savākšanas trauks ļauj lietotājam redzēt esošo putekļu līmeni.
Ar ONE-KEY™ bezvadu savienojuma sistēmu.
Motors bez oglītēm.
Lokans putekļu aizsargs palielina komfortu un efektivitāti, īpaši urbjot virs galvas starp caurulēm un šaurās vietās.
Piemēroti visi MILWAUKEE 18 V akumulatori.
Maksimālais urbja garums – 165 mm.
Specifikācija
| Svars | 3,3 kg (ar 3,0 Ah akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–1310 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 12,56 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 16 mm |
| Triecienu skaits | 0–4740 tr./min |
| Trieciena jauda | 2,3 J |
| Maksimālais urbšanas dziļums tēraudā | 100 mm |
| Standarta piederumi | Koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions










