Putekļu nosūkšanas sistēma perforatoram MILWAUKEE M18 FCDDEXL-0
- Liela putekļu savākšanas kaste.
- Paredzēta izmantošanai ar perforatoriem M18 FH, M18 FH-0X, M18 ONEFH ir M18 ONEFHX.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Putekļu sūcējs perforatoram izveidots, lai efektīvi un automātiski savāktu putekļus, izmantojot instrumenta slēdzi.
Manuāls filtra tīrīšanas mehānisms palielina gaisa plūsmu un paildzina filtra kalpošanas laiku.
Putekļu sūcēja HEPA filtrs aiztur 99,97 % gaisā esošo daļiņu.
Ir maināmi uzgaļi, kurus iespējams pielāgot dažādiem urbšanas diametriem.
Putekļu sūcējam ir spilgta gaismas lampiņa, kura apgaismo darba vietu.
Regulējams dziļuma mērītājs ar pogām, ar kurām viegli un precīzi pielāgosiet cauruma dziļumam.
| Maksimālais urbja diametrs | Ø26 mm |
| Maksimālais urbja garums | 200 mm |
| Maksimālais urbšanas dziļums | 96 mm |
| Gājiena garums | 96 mm |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Tips | Piederumi |
| Standarta piederumi | Divu izmēru uzgaļi – līdz 16 mm, līdz 26 mm diametrā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions









