Akumulators BOSCH GBA 18V 2,0Ah
- COOLPACK tehnoloģija nodrošina līdz 100 % ilgāku darbību, salīdzinot ar parastajiem akumulatoriem
- Neliels svars nodrošina komfortablu darbu.
- Integrēta lampiņa, kura norāda akumulatora uzlādes līmeni.
Specifikācija
| Svars | 0,35 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 113 x 73 x 39 mm |
| Tips | Akumulatori |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


