Akumulatora zāles pļāvējs MAKITA DLM460PG2
- Ar automātisku apgriezienu regulēšanas sistēmu.
- Izturīgs tērauda korpuss.
- Motors bez oglītēm.
Apraksts
Ar mulčēšanas funkciju. Piederumu iespējams iegādāties atsevišķi.
Ērta augstuma regulēšana.
Ergonomisks rokturis.
Izturīgs pret laikapstākļu iedarbību: aizsargāts no 5 minūtes ilgstoša lietus – IPX4.
36 V instruments darbojas ar diviem secīgi savienotiem 18 V akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 27,6 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Akumulatora tilpums | 6,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Konteinera tilpums | 60 l |
| Gājiens | Stumjams |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Priekšējo/aizmugurējo riteņu izmēri | 18/20 cm |
| Griešanas platums | 46 cm |
| Standarta piederumi | 2 x 6,0 Ah 18V akumuliatorius, dvigubas greitasis įkroviklis DC18RD |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Savākšana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




