Akumulatora zāles pļāvējs MAKITA DLM432PT2
- Viegls klusas darbības zāles pļāvējs.
- Lieli riteņi ar lodīšu gultņiem.
- Regulējams pļaušanas augstums.
Apraksts
XPT – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Akumulatora izlādes līmeņa indikators.
Specifikācija
| Svars | 16,9 kg (su galingu akumuliatoriumi) |
| Apgriezienu skaits | 3600 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Konteinera tilpums | 50 L |
| Augstuma regulācija | 13 pozīciju |
| Gājiens | Stumjams |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Griešanas platums | 43 cm |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah akumulatori, lādētājs DC18RD |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Savākšana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


