Perforators BOSCH GBH 2-28, LC
- Pieder SDS Plus kategorijai.
- Pateicoties 3,2 J trieciena enerģijai un 880 W motoram, tas nodrošina ātru un efektīvu urbšanu pat cietos materiālos.
- Urbšanai un kalšanai betonā, mūrī, kokā un metālā.
Apraksts
Augstākās klases 2 kg elektriskā perforētā urbjmašīna.
KickBack Control – atsitiena kontrole, aizsardzība pret urbja iesprūšanu.
Vibrāciju kontrole – samazināta vibrācija ilgākam darbam.
Mainīga ātruma kontrole.
Reverss.
Vario-Lock – kalta pozīcijas regulēšana.
Ergonomisks dizains ar papildu rokturi.
Rotācijas kontrole.
Savietojams ar putekļu savākšanas piederumiem.
Specifikācija
| Svars | 3 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 4-28 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Jauda | 0,88 kW |
| Urbšanas ar dimanta kroni cauruma diametrs betonā | 68 mm |
| Trieciena jauda | 3,2 |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Elektrības spriegums | 230 V |
| Standarta piederumi | Papildu rokturis, 210 mm dziļuma ierobežotājs, L veida koferis, lupatiņa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Optimālais urbšanas diametrs mūrī | 8-16 mm |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.





