Akumulatora trimmeris MAKITA UR013GZ05 40V MAX XGT
- Liela griezes momenta režīms.
- Pļaušanas platums līdz 450 mm.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Jauda līdzvērtīga 35 ml klases benzīna instrumentam.
Piemērots izmantošanai ar metāla, plastmasas asmeņiem un neilona trimmera spoli.
Ātruma regulēšana ar sviru.
Regulējams rokturu leņķis bez papildu instrumentiem.
Integrēta apvijušās zāles noņemšanas funkcija.
Komplektā 3 zobu metāla asmens, kura izmērs – 305 x 25,4 mm.
Darba laiks ar 8,0 Ah akumulatoru un 225 x 25,4 mm metāla asmeņiem, ar mazāko ātrumu – 90 min.
Specifikācija
| Stiprinājums | M10 x 1,25 LH |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Jauda | 1500 W |
| Roktrura tips | U formas |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Auklas diametrs | 2,0-2,7 mm |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.









