Akumulatora augstgrieznis MAKITA 40V MAX XGT
- Jaudīgs XGT® ātrgaitas ķēdes griezējs sarežģītam lietojumam.
- Bezsuku motors nodrošina efektīvu griešanu grūti pieejamās vietās.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Kāts ir 2,5 m garš un ļauj aizsniegt un sagriezt zarus līdz 3,5 m augstumam.
AFT (Active Feedback Sensing) tehnoloģija automātiski izslēdz motoru, kad pēkšņi samazinās motora apgriezienu skaits.
"EXtreme Protection Technology (XPT)" - aizsardzība pret ūdeni un putekļiem, darbu ārpus telpām un sliktiem laika apstākļiem.
Aizsardzība pret akumulatora pārslodzi un pārkaršanu.
Specifikācija
| Svars | 4,8 kg |
| Vibrācijas līmenis | 3,1 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Griešanas ātrums | 20 m/sek. |
| Lentes garums | 300 mm (12") |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Ķēdes biezums | 1,1 mm |
| Ķēdes solis | 3/8" |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






