Akumulatora multifunkcionālās sistēmas motors MAKITA UX01GZ ar piederumiem
- Piemērots gandrīz visiem dārza un apkārtnes uzkopšanas darbiem.
- 3 ātrumi un reversa funkcija efektīvam darbam.
- Piederumi: trimmera piederums 198769-9, akumulatora un lādētāja komplekts 191J65-4.
Apraksts
Elektroniska bremze drošībai.
Ergonomisks cilpas formas rokturis ērtam darbam.
Aizsardzība pret ūdeni un putekļiem, paredzēta izturības pret ūdeni un putekļiem nodrošināšanai, strādājot sarežģītos darba apstākļos.
AFT – automātiski izslēdz motoru, kad pēkšņi samazinājušies motora apgriezieni.
Specifikācija
| Svars | 4,2 kg (motors) / 0,9 kg (trimmera piederums) |
| Apgriezienu skaits | 0-9700/ 0-8200/ 0-5700 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1 027 x 320 x 209 mm (motors) / 914 x 392 x 225 mm (trimmera piederums) |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Griešanas platums | 42 cm |
| Standarta piederumi | Trimmera piederums, akumulators, lādētājs, siksna, seškantes atslēga |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.









