Darba lampa SCANGRIP Nova 12 12000lm IP67
- Izturīgs 12000 lm LED darba lukturis.
- Spēja kontrolēt gaismu , izmantojot Bluetooth.
- Īpaši jaudīgs un enerģiju taupošs.
Apraksts
Tam ir daudzpusīgas funkcijas, kas ir ideāli piemērotas profesionāļiem jebkurā darba vidē.
Komplektā ietilpst 5 m H07RN-F gumijas kabelis.
Piemērots lietošanai sarežģītos darba apstākļos, darbam ārpus telpām jebkuros laikapstākļos.
IP67 aizsardzības klase nodrošina izturību un izturību pret ūdeni un putekļiem.
Ar Bluetooth palīdzību var kontrolēt līdz četrām LED darba gaismām, ieslēgt/izslēgt lampu un regulēt gaismas jaudu 6 līmeņos.
Bluetooth gaismas vadība ir ideāli piemērota vienas vai vairāku lampu attālinātai regulēšanai.
Lai lampa varētu apgaismot lielāku platību, kā piederumu var iegādāties difuzoru. SCANGRIP piegādā plašu piederumu klāstu, lai uzlabotu lampu funkcionalitāti dažādās darba situācijās.
Tiek nodrošināta nemainīga gaismas plūsmas efektivitāte saskaņā ar Eiropas standartu EN 13032-1.
Izgatavots no 52% pārstrādāta materiāla.
Integrētas 200 gaismas diodes.
Regulējams apgaismojuma leņķis – 110°.
Specifikācija
| Svars | 4,62 kg |
| Jauda | 81 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 310 x 105 x 305 mm |
| Tips | Prožektori |
| Darba temperatūra | nuo -25°C iki +40 °C |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Elektrības spriegums | 100-240 V |
| Aizsardzības klase | IP 67 |
| Gaismas daudzums | 1200-12000 lm |
| Krāsas temperatūra | 5700 °K |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Četru nedēļu laikā pēc iegādes, reģistrējot https://www.scangrip.com/en-gb/contact/5-year-warranty-form , instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 5 gadiem |








