Industriālais putekļu sūcējs NILFISK T40W L100
- Ļoti jaudīga industriālā iekārta sausai un slapjai sūkšanai.
- Ir M un L klases filtrs, tāpēc lieliski piemērots metālapstrādes nozarē.
- Klusa darbība, kompakts dizains.
Apraksts
Manuāla filtra nokratīšanas sistēma.
Konteiners ar ritenīšiem un rokturi.
Specifikācija
| Svars | 139 kg |
| Trokšņa līmenis | 72 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 4,0 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1130x600x1530 mm |
| Filtra platums | 19500 cm² |
| Vakuums | 300 mbar |
| Gaisa debits | 489 m³/h – 8150 l/min |
| Konteinera tilpums | 100 l |
| Aizsardzības klase | IP 55 |
| Putekļu klase | M / L |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |




