Rūpnieciskais putekļsūcējs NILFISK S3B L50
- Sausai un mitrai uzkopšanai
- Rūpnieciskai lietošanai
- Viegli iztukšojams konteineris
Apraksts
Jaudīgs un uzticams.
Viegli transportējams.
Specifikācija
| Svars | 67 kg |
| Trokšņa līmenis | 75 dB(A) |
| Jauda | 3,0 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 795x600x1275 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Filtra platums | 19500 cm² |
| Vakuums | 210 mbar |
| Gaisa debits | 8100 l/min |
| Konteinera tilpums | 50 L |
| Aizsardzības klase | IP43 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |





