Rūpnieciskais sūknis NILFISK S3 HC LP ar maisiem
- Īpaši jaudīga ierīce sausai un mitrai tīrīšanai.
- Longopac® atkritumu maisi.
- Pārdod bez piederumiem.
Apraksts
Paredzēts rūpniecības sektoram.
S3 modelim ir trīs jaudīgas turbīnas.
Viegli lietojams, pateicoties ērtajam vadības panelim, kas sniedz reāllaika datus par sūkšanas efektivitāti.
Sertificēta H klase bīstamo putekļu savākšanai.
Manuāla filtra kratīšana.
Kompakts un jaudīgs putekļsūcējs, viegli transportējams ražošanas telpās.
Longopac® maisu sistēma ērtai un drošai bīstamo atkritumu utilizācijai.
Specifikācija
| Svars | 76 kg |
| Trokšņa līmenis | 71 dB(A) |
| Jauda | 3,0 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 800 x 600 x 1500 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V, 50-60 Hz |
| Filtra platums | 19500 cm² |
| Vakuums | 211 mbar |
| Gaisa debits | 486 m³/h - 8100 l/min. |
| Konteinera tilpums | 50 L |
| Aizsardzības klase | IP44 |
| Putekļu klase | H |
| Standarta piederumi | Longopac, piederumu kaste, kabeļu/cauruļu turētājs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


