Industriālais putekļu sūcējs NILFISK T30S L100
- Var savākt sausas un mitras vielas, piemērots darbam metālapstrādes nozarē.
- Ļoti kompakts un manevrētspējīgs, tāpēc piemērots darbam mazās telpās.
- Var izmantot ar plastmasas vai „Longopac” maisu.
Specifikācija
| Svars | 103 kg |
| Trokšņa līmenis | 70 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 3,0 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 600x980x1530 mm |
| Filtra platums | 19500 cm² |
| Vakuums | 310 mbar |
| Gaisa debits | 350 m³/h – 5830 l/min |
| Konteinera tilpums | 100 l |
| Putekļu sūcēja savienojuma diametrs | 70 mm |
| Aizsardzības klase | IP 55 |
| Putekļu klase | L / M |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |







