Putekļu sūcējs FLEX VC 6 L MC
- Īpaši kompakts, ērts un viegls mobilai lietošanai.
- Lielas produktivitātes turbīna.
- Ieslēdzot manuālo filtra attīrīšanu, stipra trieciena gaisa plūsma efektīvi noņem sakrājušos putekļus.
Apraksts
Plakans filtrs optimālai tīrīšanai un lielākam konteinera tilpumam.
Ratiņi – ērta transportēšana.
Specifikācija
| Svars | 4,7 kg |
| Jauda | 1200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 300 x 230 x 440 mm |
| Filtra platums | 3000 cm² |
| Vakuums | 210 mbar |
| Gaisa debits | 2280 l/min |
| Konteinera tilpums | 6 l |
| Vada garums | 5 m |
| Nosūkšanas caurules diametrs | 32 mm |
| Šļūtenes garums | 2,5 m |
| Putekļu klase | L |
| Standarta piederumi | Sūkšanas šļūtene 0,5–2,5m, filtrs, flīsa maisa, caurule, 3 sūkšanas uzgaļi, siksna, ritenīši |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |










