Mājsaimniecības putekļu sūcējs NILFISK Meteor Comfort
- Putekļu sūcēja šļūtene ir antistatiska.
- Viegls un ļoti manevrētspējīgs – aizsniegsiet pat grūti pieejamas vietas.
- Pateicoties HEPA 13 filtram no putekļu sūcēja iziet tīrs gaiss.
Apraksts
Nav nepieciešami putekļu maisi.
Moderns un ērts dizains, ergonomisks rokturis.
Viegli iztukšojams, caurspīdīgs un ietilpīgs 2,5 L putekļu konteiners.
Automātiska vada satīšanas funkcija.
Viegli transportēt un uzglabāt.
Divi sūkšanas uzgaļi: standarta un ar rotējošu birstīti, kura labi savāc matus un netīrumus no paklājiem.
Specifikācija
| Svars | 5,5 kg |
| Trokšņa līmenis | 79 dB(A) |
| Krāsa | melna |
| Jauda | 800 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 430 x 290 x 200 mm |
| Spriegums/frekvence | 240 V/50 – 60 Hz |
| Vakuums | 250 mbar |
| Konteinera tilpums | 2,5 l |
| Vada garums | 6 m |
| Standarta piederumi | Šļūtene, teleskopiska caurule, standarta grīdu sūkšanas uzgalis, kombinēts grīdu sūkšanas uzgalis, ovāls sūkšanas uzgalis, mēbeļu sūkšanas uzgalis, šaurs sūkšanas uzgalis, HEPA H13 gaisa filtrs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





