Mājsaimniecības putekļu sūcējs NILFISK Multi II 22
- Lielisks palīgs garāžā, mājās vai lauku mājās: palīdzēs uzturēt tīrību gan iekšā, gan pagalmā.
- Ideāls automašīnas salona tīrīšanai.
- Jaudīgs 1200 W motors ilgai kalpošanai.
Apraksts
Ir filtra piesārņotības indikators, kas norāda, kad putekļu sūcēja filtrs ir piesārņots un ir laiks to iztīrīt.
Filtra ilgmūžības saglabāšanai iespējams izmantot papildu putekļu maisus.
Liela sūkšanas jauda.
Putekļu sūcēja iespējas palielina pūšanas funkcija.
22 L konteinera tvertne izgatavota no izturīgas, viegli mazgājamas plastmasas.
Specifikācija
| Svars | 7,9 kg |
| Trokšņa līmenis | 85 db(A) |
| Jauda | 1200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 400 x 365 x 564 mm |
| Spriegums/frekvence | 220–240 V /50–60 Hz |
| Konteinera tilpums | 22 L |
| Vada garums | 5 m |
| Darba spiediens | 0,2 bar |
| Šļūtenes garums | 2,2 m |
| Standarta piederumi | 2,5 m sūkšanas šļūtene, plats grīdas sūkšanas uzgalis, 200 mm šauru starpu sūkšanas uzgalis, sūkšanas caurule |
| Sūkšanas jauda | 270 W |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt








