Grīdas tīrīšanas mašīna NILFISK SC3500 A222 X BL
- Ergonomisks un kompakts dizains nodrošina ērtu tīrīšanu jebkurā laikā, pat grūti sasniedzamās vietās.
- "Ecoflex" automātiskā ķīmisko vielu dozēšanas sistēma.
- Patentēta automātiskā ātruma kontroles sistēma palielina darba drošību.
Apraksts
Lieliski piemērots, ja lielu platību tīrīšanai nepieciešama augsta veiktspēja un efektivitāte.
Ideāla izvēle cenas un veiktspējas ziņā.
Izstrādāts, lai nodrošinātu augstu veiktspēju un vienlaikus ergonomiku.
Automātiskā birstes nolaišanas un pacelšanas sistēma ievērojami atvieglo operatora darbu.
Spēja palielināt birstes spiedienu līdz 50 kg nodrošina lielāku tīrīšanas efektivitāti pat uz ļoti netīrām grīdām.
Sūkšanas iekārtas piekares vieta ļauj droši un ērti transportēt iekārtu uz darba vietu pat šaurās telpās.
Specifikācija
| Svars | 545 kg |
| Darba ātrums | 6 km/st. |
| Trokšņa līmenis | 69 dB(A) |
| Jauda | 2658 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1620 x 760 x 1250 mm |
| Darbības laiks | 4 stundas |
| Spriegums/frekvence | 24 V |
| Tīrīšanas platība | 710 mm |
| Ūdens savākšanas gumijas platums | 890 mm |
| Tīrā ūdens tilpums | 110 l |
| Savāktā ūdens tilpums | 110 l |
| Vakuums | 15,5 kPa |
| Sūkņa turbīnas jauda | 500 W |
| Birstes motora jauda/apgriezieni | 500 W/180 apgr./min. |
| Maks. gaisa plūsma | 19,46 l/sek. |
| Aizsardzības klase | III / IP24 |
| Standarta piederumi | 2 x 355 mm disku beršanas birste, gumijas lāpstiņas, ķīmisko vielu dozators, 6 V 222 Ah AGM monobloku akumulatori, brīdinājuma lampiņa. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Šepečio slėgis | 30/50 kg |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt








