Bezvadu grīdas tīrītājs NILFISK Dryft V1
- Viegli un ērti lietojama iekārta ātrai grīdu tīrīšanai.
- Lieliski piemērota restorāniem, sanitārajām telpām, maziem birojiem, veikaliem, viesnīcām.
- Viegli un ērti tīra grūti sasniedzamas vietas, jo tā ir ļoti manevrējama.
Apraksts
Nilfisk Dryft V1 mops ir jauna veida efektīva ierīce telpu ikdienas tīrīšanai.
Lieliska alternatīva parastajām mopām vai slotām.
Lieliski berž un savāc netīro ūdeni.
Efektīvi noņem netīrumus un baktērijas no grīdas.
Orbitālā beršanas galva, kas darbojas "S" formas kustībās, nodrošina augstu mazgāšanas efektivitāti (4200 kustības minūtē).
Patērē par 1/3 mazāk ūdens nekā citas līdzīga tipa mazgājamās mašīnas.
Ātra un ērta akumulatora nomaiņa un uzlāde.
Pilna akumulatora uzlāde aizņem 90 minūtes.
Magnētiskā lupatiņu nomaiņas sistēma ērtai lupatiņu nomaiņai.
Vienkārša un ērta mašīnas iedarbināšana un vadība, izmantojot trīs pogas.
Zema profila platforma ļauj sasniegt pat visgrūtāk sasniedzamās vietas, piemēram, zem mēbelēm vai tualetēm.
Mazgāšanas platformas augstums, tikai 5 centimetri, ir zemākā mazgāšanas platforma šajā mazgājamo mašīnu kategorijā.
Atkarībā no izvēlētā darbības režīma ierīce var darboties līdz 75 minūtēm zemā darbības līmenī un līdz 60 minūtēm augstā darbības līmenī.
Specifikācija
| Svars | 7,3 kg |
| Trokšņa līmenis | 74 dB(A) |
| Jauda | 145 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 430 x 230 x 1485 mm |
| Spriegums/frekvence | 25,2 V |
| Ražīgums | 1100 m²/h |
| Tīrīšanas platība | 390 mm |
| Ūdens savākšanas gumijas platums | 430 mm |
| Birstes platums | 390 mm |
| Tīrā ūdens tilpums | 2,5 l |
| Savāktā ūdens tilpums | 2,8 l |
| Standarta piederumi | Spilventiņa turētājs, beršanas spilventiņš, piesūcekņa gumijas komplekts, 25,2 V 5 Ah akumulators, lādētājs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |









