Grīdas mazgājamā iekārta NILFISK SC400 43B
- Grīdas mazgājamā iekārta ideāli piemērota telpu ikdienas tīrīšanai, piemēram, skolās, iestādēs, viesnīcās, mazākos tirdzniecības centros.
- Regulējams rokturis ar LED displeju, kas parāda akumulatora uzlādes un ūdens plūsmas līmeni.
- Lieliska manevrētspēja un viegla tīrīšana pie sienām un citiem šķēršļiem.
Apraksts
- Elektroniska ūdens plūsmas vadība, drošības slēdzis un ieslēgšanas / izslēgšanas svira.
- Viegla, droša un efektīva mazgājamā iekārta.
- Lieliska ergonomika un vienkārša intuitīva vadība samazina nogurumu un prasa minimālu piepūli.
- Standarta piepildīšanas caurule un ūdens filtrs.
- Redzama šķidruma caurule, kas paredzēta, lai viegli varētu pārbaudīt ūdens līmeni un iztukšot šķidruma tvertni.
Specifikācija
| Svars | 136 kg |
| Trokšņa līmenis | 65 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 0,75 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1230x570x725-1115 mm |
| Darbības laiks | 2,5 h |
| Spriegums/frekvence | 24 V |
| Ražīgums | 1720/1035 m²/h |
| Tīrīšanas platība | 430 mm |
| Birstes platums | 720 mm |
| Tīrā ūdens tilpums | 21 l |
| Savāktā ūdens tilpums | 23 l |
| Vakuums | 11 kPa |
| Sūkņa turbīnas jauda | 300 W |
| Maks. gaisa plūsma | 25,3 l/s |
| Aizsardzības klase | III, IPX4 |
| Standarta piederumi | 430 mm puhastushari (sinine), 720 mm puhastuskummikomplekt, aku 12V-76Ah, akulaadija 24V 8A 100-230V |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |








