Grīdas mazgājamā iekārta NILFISK Scrubtec 337.2
Specifikācija
| Darba ātrums | 4 km/h |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 726x475x446 mm |
| Tīrīšanas platība | 370 mm |
| Tīrā ūdens tilpums | 11 l |
| Savāktā ūdens tilpums | 12 l |
| Vakuums | 6,9 kPa |
| Maks. gaisa plūsma | 17,8 l/s |
| Ūdens sūkņa jauda | 200 W |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt








