Grīdas mazgājamā mašīna NILFISK Scrubtec 653BL Combi
Vidēja izmēra mobila grīdas mazgājamā iekārta vieglai un efektīvai grīdu mazgāšanai rūpnīcā, automašīnas salonā, garāžā, noliktavā u. c. Ļoti zems trokšņu līmenis.
Apraksts
- Regulējama birstes piespiešana nodrošina lieliskus tīrīšanas rezultātus.
- Ierīču panelis paredzēts, lai samazinātu tipiskās operatoru kļūdas.
- Integrēts akumulatora lādētājs.
- Iekārta brauc ar pārnesuma palīdzību.
- Lieli riteņi, kas nesmērē segumu.
- Vienkārša birstes noņemšana un uzlikšana.
- Ērts rokturis ar lielām palaišanas pogām.
- Moderns dizains.
- Ūdensnecaurlaidīgs elektriskais vadības bloks.
- Ilgmūžīga birstes konstrukcija, kura atkārto mazgājamās virsmas nelīdzenumus.
- Jaudīgs pārnesums.
- Maināmi 3 izmēru birstes bloki.
- Tiek piegādāta gatava lietošanai.
Specifikācija
| Svars | 254 kg |
| Darba ātrums | 5,6 km/h |
| Trokšņa līmenis | 65,8 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 1010 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1323x541x1088 mm |
| Spriegums/frekvence | 24 V |
| Ražīgums | 1785 m²/h |
| Enerģijas avots | Gela akumulators 24 V |
| Tīrīšanas platība | 530 mm |
| Birstes platums | 760 mm |
| Tīrā ūdens tilpums | 55 l |
| Savāktā ūdens tilpums | 55 l |
| Vakuums | 11 kPa |
| Sūkņa turbīnas jauda | 330 W |
| Birstes motora jauda/apgriezieni | 480 W/153 reizes minūtē |
| Maks. gaisa plūsma | 25,3 l/s |
| Standarta piederumi | 1x diska birste 530mm , akumulators, lādētājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt















