Akumulatora leņķa urbjmašīna MILWAUKEE M18 CRAD-0
Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja. Urbjot koku, izceļas ar vada instrumenta jaudu un ātrumu (1200 apgr./min). Darbojas sevišķi ilgi: ar 22 mm spirālurbi 50 x 100 mm koka gabalā iespējams izurbt 150 caurumus.
Apraksts
Milwaukee® projektētais un izgatavotais bezoglīšu POWERSTATE™ motors darbojas līdz 10 reizēm ilgāk un ir līdz 25 % jaudīgāks.
REDLINK PLUS™ viedā sistēma ir modernākā digitālā instrumentu un akumulatora aizsardzība pret pārslodzi, kura īpaši uzlabo instrumenta ekspluatācijas īpašības pie noslodzes.
Līdz 10 % vieglāks un mazāks par vadošajiem AC konkurentu instrumentiem.
Viengabalaina metāla pārnesumkārba un ar 13 mm atslēgu skrūvējama patrona.
Iemontēts uzlādes mērītājs un LED lampiņa.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 0–1200 min⁻¹ |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 81,6 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 8 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | urbjot ar urbjiem – 51 mm, urbjot ar caurumu griešanas kroni – 102 mm |
| Maks. griezes moments | 25 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Funkcionālums | Leņķa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions


