Akumulatora urbjmašīna MILWAUKEE M18 BLDD-502C
Kompaktākā urbjmašīna savā klasē, labākā jaudas un izmēra attiecība. Bezoglīšu motors ir līdz 50 % efektīvāks un to var izmantots līdz 2x ilgāk.
Apraksts
60 Nm griezes moments, labākā jaudas un izmēra attiecība. Instrumentā un akumulatorā iemontēta Redlink™ elektroniskā aizsardzības sistēma pret pārslodzi. Metāla karteris un 13 mm metāla patrona ļauj ātri nomainīt muciņas un stingri tās tur. Optimāls ātrums ļauj ātrāk urbt un stiprināt (0–450 / 0–1800 apgr./min). Iemontēts enerģijas mērītājs un LED spuldzīte. Pateicoties atsevišķa akumulatora elementa novērošanai tiek paildzināts instrumenta darbības laiks, tiek nodrošināta akumulatora korpusa ilgmūžība. Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 2 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–400/0–1800 apgr./min |
| Garums | 174 mm |
| Vibrācijas līmenis | 1,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 94,4 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 38 mm |
| Maks. griezes moments | 60 Nm |
| Patrona | 13 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | Instrumenta soma, 100 min lādētājs, 2 akumulatori |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions


