Magnētiskais urbšanas darbgalds FEIN KBE 36 QW Magspeed
- Jaudīgs un kompakts, nodrošina maksimālu funkcionalitāti mobilam darbam.
- Motors bez oglītēm.
- Elektroniska 1 ātruma līmeņa kontrole.
Apraksts
Magnētisks paplašinātājurbis.
Integrēta dzesēšanas šķidruma tvertne.
Divreiz lielāka produktivitāte.
Ideāli der cietmetāla paplašinātājurbjiem.
Unikāla ilgmūžība.
Intuitīvs vadības princips palīdz nodrošināt ērtu lietošanu šaurās vietās.
Noliekšanās sensors aptur motoru, kad instruments noliecas vai sasveras.
Padošanas rokturīti iespējams pārcelt no vienas puses uz otru bez papildu instrumentiem.
Specifikācija
| Svars | 11 kg |
| Apgriezienu skaits | 620 apgr./min |
| Patrona | 3/4" |
| Jauda | 1600 W |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar kroņiem | līdz 36 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar urbjiem | 20 mm |
| Darbvārpstas solis | 107 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).





