Magnētiskā urbjmašīna FEIN Magforce KBC 36
- Īpaši mazs un viegls, piemērots darbam šaurās vietās.
- Jaudīgs bezoglīšu motors.
- Urbjmašīna ir plastmasas L-boxx tipa koferī.
Apraksts
Motoram raksturīga liela ātruma stabilitāte, nodrošina raitu darbu.
Elektroniska ātruma iestatīšana.
Integrēts rokturis.
Atmiņas funkcija.
Urbšanas darbgalds izslēdzas automātiski, kad instruments novirzās vai noslīd.
Darbgalds paredzēts visiem urbšanas darbiem: serdes urbšanai, pagriežamajai urbšanai, vītnes griešanai un padziļināšanai.
Specifikācija
| Svars | 8,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 130–660 apgr./min |
| Reversa funkcija | Ir |
| Patrona | 19 mm Weldon |
| Jauda | 1,2 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 290 x 80 x 169 mm |
| Vītnes griešana tēraudā | M12 |
| Pamatnes izmēri | 175 x 80 mm |
| Maksimālais urbšanas dziļums tēraudā | 35 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar kroņiem | 36 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar urbjiem | 16 mm |
| Standarta piederumi | Tirkšķatslēga 1/2'', seškante, tvertne emulsijai, centrēšanas adata, instruments skaidu noņemšanai, L-boxx tipa koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).




