Magnētiskais urbšanas darba galds BDS MABasic 450
2 reduktoru pakāpes. Sver tikai 13 kg. Iekšēja ieeļļošana.
Specifikācija
| Svars | 13 kg |
| Apgriezienu skaits | I – 250, II – 450 apgr./min |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēneši |
| Patrona | 19 mm Weldon, konusa stiprinājuma veids MK2. |
| Jauda | 1150 W |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Pamatnes izmēri | 84 x 168 x 41,5 mm |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar kroņiem | 12–40 mm (30 un 55 mm kroņiem) |
| Urbšanas diametrs, urbjot ar urbjiem | līdz 18 mm |
| Darbvārpstas solis | 160 mm |
| Standarta piederumi | koferis, stiprināšanas ķēde, tapa, seškantes atslēga, smidzinātājs dzesēšanas eļļai. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēneši |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


