Mikroimpulsu urbšanas motors REMS Picus DP Basic-Pack
- Elektriskā dimanta urbjmašīna ar mikroimpulsu principu.
- Urbumu urbšanai betonā, dzelzsbetonā, mūrī un citos materiālos, neizmantojot ūdeni.
- Izmanto kā rokas ierīci vai kopā ar urbjmašīnas statīvu.
Apraksts
Piedziņa ar urbšanas kroņu savienojuma vītni.
Ar bezapkopes reduktoru, aizsargājošu frikcijas sajūgu un universālo motoru.
Integrēta putekļu nosūkšanas funkcija.
Daudzfunkcionāla elektronika ierīces vienmērīgai palaišanai, tukšgaitas apgriezienu skaita ierobežošana, aizsardzība pret pārslodzi un bloķēšanu
Pogu slēdzis ar fiksatoru.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 880 apgr./min. |
| Stiprinājums | 1 1/4" UNC / 1/2" G |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 162 mm |
| Jauda | 2,2 kW |
| Urbjamā cauruma diametrs | 202 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Standarta piederumi | Koferis, turētājs, palīgierīce priekšurbšanai ar urbi, sešstūra atslēga, vienpusēja atslēga |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt






