Putekļu sūcējs MAKITA M klase VC4210M ar piederumiem
- Profesionāls M klases putekļu sūcējs sausai un mitrai lietošanai.
- Uzticams un ļoti praktisks putekļu sūcējs.
- Automātiska filtra attīrīšanas sistēma – lieliska produktivitāte.
Apraksts
Mitro sūkšanu drīkst izmantot reti.
Ierīkots skaņas un gaismas diožu brīdinājuma signāls, kurš brīdina, kad samazinās sūkšanas jauda.
Automātiskās palaišanas sistēma.
42 litru tvertne ar tērauda pagriežamiem ritenīšiem, bremzi un izturīgu korpusu.
Integrēti rokturi un ritenīši – ērti izmantot.
Šļūtenes un vada turētāji atvieglo transportēšanu no vienas darba vietas uz citu.
Mazgājams, ilgmūžīgs PFTE filtrs samazina tehniskās apkopes izdevumus.
Gumijas un plati ritenīši neiespiežas mīkstā grantī.
Komplektācijā ar piederumiem:
- rokturis caurulei;
- adapteri, 3 gab.;
- grīdas sūkšanas uzgalis Ø36x300mm;
- 32 mm x 4 m sūkšanas šļūtene;
- pagarināšanas caurule;
- šaurs sūkšanas uzgalis;
- ūdens filtrs;
- gaisa filtrs;
- papīra putekļu maisi;
- plastmasas putekļu maisi;
- Makpac kofera turētājs.
Specifikācija
| Svars | 16 kg |
| Trokšņa līmenis | 60 dB(A) |
| Jauda | 1200 W |
| Maksimālais gaisa spiediens | 250 mbar |
| Gaisa debits | 4500 l/min |
| Konteinera tilpums | 34 l |
| Vada garums | 7,5 m |
| Putekļu klase | M |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.









