Putekļu sūcējs MAKITA L klase VC4210L ar piederumiem
- Mitrajai / sausajai sūkšanai.
- Automātiska ieslēgšanās/izslēgšanās vienlaikus ar elektroinstrumentu.
- „L” filtrēšanas klase (Eiropas norma).
Apraksts
Regulējama sūkšanas jauda.
Komplektācijā ir piederumu komplekts:
- liekts uzgalis sūkšanas caurulēm;
- adapteris instrumentu pieslēgšanai Ø 25/35 mm;
- grīdas sūkšanas uzgalis Ø36x260mm;
- caurule Ø32mm, 4000mm;
- 3 gab. sūkšanas caurules Ø35x350mm;
- PTFE filtrs;
- ātrā savienojuma adapteris Ø 38/45mm.
Specifikācija
| Svars | 16 kg |
| Trokšņa līmenis | 60 dB(A) |
| Jauda | 1200 W |
| Maksimālais gaisa spiediens | 250 mbar |
| Gaisa debits | 4500 l/min |
| Konteinera tilpums | 42 l |
| Šļūtenes garums | 4 m |
| Caurules diametrs | 32 mm |
| Putekļu klase | L |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




