Putekļu sūcējs MILWAUKEE AS 30 LAC
- Izturīgs, ļoti efektīvs PTFE filtrs ar mazgājamu membrānu, kas nepielīp.
- Ļoti klusa darbība.
- Antistatiska šļūtene.
- Putekļu klase – L.
- Kompakta 30 litru tvertne.
- Automātiska filtra tīrīšana.
Apraksts
- Automātiska filtra tīrīšana ar minimālu produktivitātes zudumu.
- Viegli aizsniedzama filtra atvere ērtai tīrīšanai.
- L putekļu klase, MAK standarta koeficients > 1 mg/m³.
- Antistatiska šļūtene, kas aizsargā pret statiskās elektrības triecieniem.
- Automātiska ieslēgšanās/izslēgšanās vienlaikus ar elektroinstrumentu.
- Tiek pārdots ar 2 adapteriem instrumentam, 2 ilgmūžīgām caurulēm, uzgali grīdām / starpām, vilnas filtra maisu, atkritumu maisu, 4 m x 36 mm šļūteni.
Specifikācija
| Svars | 14,5 kg |
| Jauda | 1200 W |
| Vakuums | 250 mbar |
| Gaisa debits | 4500 l/min |
| Konteinera tilpums | 30 l |
| Ūdens tvertnes tilpums | 19,5 L |
| Šļūtenes garums | 4 m |
| Caurules diametrs | 36 mm |
| Putekļu klase | L |
| Standarta piederumi | 2 adapteri instrumentam, caurule, 2 ilgmūžīgas caurules, uzgalis grīdām / starpām, vilnas filtra maiss, atkritumu maiss, 4 m x 36 mm šļūtene |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions















