Dimanta urbšanas sistēma GOLZ SD160+HDM22
- Paredzēta precīzai 20–162 mm caurumu urbšanai betonā, dzelzsbetonā, mūrī un citos būvmateriālos.
- Viegls, moderns statīvs no alumīnija.
- Jaudīga trīs ātrumu urbjmašīna manuālam darbam, kā arī urbšanai, izmantojot statīvu.
Apraksts
Regulējams statīva leņķis ļauj urbt caurumus līdz 45° leņķim.
Savienojums motoram – 60 mm gredzens.
Stiprināšana ar enkuriem vai vakuumu.
Urbjmašīna piemērota sausai un slapjai betona, mūra urbšanai.
Aizsardzība pret termisko pārslodzi.
Specifikācija
| Svars | 8,5 kg (statīva); 6,8 kg (urbjmašīnas) |
| Apgriezienu skaits | 520/1400/2900 apgr./min |
| Stiprinājums | 1 1/4" UNC / R 1/2" |
| Jauda | 2,2 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 456 x 270 x 875 mm (statīva) |
| Urbjamā cauruma diametrs | 10-162 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Gājiens | 520 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt








