Rokas urbis GOLZ HDM22 230V 2,2kW
- Precīzai 20-162 mm urbumu un caurumu urbšanai betonā, dzelzsbetonā, mūrī un citos būvmateriālos.
- Integrēti trīs ātrumi.
- Urbjmašīna ir piemērota sausai un mitrai urbšanai betonā un mūrī.
Apraksts
Aizsardzība pret termisko pārslodzi.
Specifikācija
| Svars | 6,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 520/1400/2900 apgr./min |
| Stiprinājums | 1 1/4" UNC / R 1/2" |
| Jauda | 2,2 kW |
| Urbjamā cauruma diametrs | Ø 20–110 mm, urbjot ar roku, Ø 20–200 mm, urbjot ar statīvu |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt


