Multiplikators YALE STM-2 VMA 3200 Nm
- Kompakts rokas multiplikators, kas paredzēts darbam šaurās vietās.
- Ar integrētu reversa slēdzi un aizsardzību pret pārslodzi.
- Plastmasas koferī.
Specifikācija
| Svars | 6,3 kg |
| Iekšējais kvadrāts | 1/2" |
| Maks. griezes moments | 3200 Nm |
| Roktura garums | 141 mm |
| Platums | 88 mm |
| Augstums | 207/272 mm |
| Ārējais kvadrāts | 1" |
| Precizitāte | ± 4 % |
| Nodošana | 1:10 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt


