Tirkšķatslēga dinamometriskajai atslēgai STAHLWILLE 735/20 1/2"
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Montāžas kvadrāts | 14 x 18 mm |
| Svars | 302 g |
| Maks. griezes moments | 300 Nm |
| Platums | 43 mm |
| Biezums | 26 mm |
| Tips | Antgalis |
| Zobu skaits | 60 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt


