Multiplikators PTM-7/25 6000 HyTool
Apraksts
Planetārā zobratu sistēma.
Nodošana: 1:25.
Specifikācija
| Svars | 22 kg |
| Iekšējais kvadrāts | 1/2" |
| Maks. griezes moments | 6000 Nm |
| Roktura garums | 310 mm |
| Platums | 168 mm |
| Augstums | 226 mm |
| Ārējais kvadrāts | 1 1/2" |
| Precizitāte | ± 4 % |
| Nodošana | 1:25 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt


