Multiplikators STAHLWILLE MP300-3000 Multipower
Ar aizsardzību pret pārslodzi un planetāru zobratu sistēmu.
Specifikācija
| Svars | 7 kg |
| Garums | 330 mm |
| Iekšējais kvadrāts | 3/4" |
| Maks. griezes moments | 3000 Nm |
| Augstums | 161 mm |
| Biezums | 95 mm |
| Ārējais kvadrāts | 1" |
| Nodošana | 1:12,5 |


