Krustlīniju lāzera nivelieris BOSCH GLL 3-80 C ar piederumiem
- „Bluetooth®” savienojums ar viedtālruni ļauj attālināti, nepieskaroties instrumentam, to vadīt un regulēt.
- Spilgts diožu apgaismojums – laba redzamība.
- Liela darba precizitāte, izmantojot 3x360° līnijas.
Apraksts
Tā kā horizontāli un vertikāli nivelēšanas darbi visā telpā veicami vienlaicīgi un tikai ar vienu ierīci, tiek nodrošināta liela darba precizitāte.
Nav sarežģīti lietojams, jo automātiski nonivelējas līdz 4° diapazonam 4 sekunžu laikā.
Spilgts lāzera stars.
Nebaidās ne no putekļiem, ne no ūdens – to nodrošina aizsardzības no putekļiem un ūdens klase IP54.
Īpašu precizitāti nodrošina inovatīva „CAL Guard” kontroles sistēma.
Specifikācija
| Svars | 900 g |
| Lāzera klase | 2 |
| Lāzera viļņa garums | 630-650 Nm |
| Darbības laiks | 8 st. (Li-Ion) un 6 st. (4xAA), izmantojot 3 līniju režīmu |
| Mērīšanas precizitāte normālā stāvoklī | ±0,2 mm/m |
| Tips | Līniju |
| Darba temperatūra | no -10 °C līdz +40 °C |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Bateriju tips | 12 V Li-Ion akumulators, 4x1,5 V LR6 (AA) |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | ±4° |
| Distance | 30 m, ar uztvērēju – 120 m |
| Standarta piederumi | Koferis L-BOXX 136, universāls turētājs BM 1 Professional, lāzera mērķa plāksnīte, akumulators GBA 12V 2,0Ah, ātrais lādētājs GAL 1230 CV |
| Lāzera krāsa | Sarkana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.










