Krustlīniju nivelieris FLEX ALC 8
- Krustlīniju lāzera nivelieris ar nonivelēšanās funkciju.
- Četras vertikālas lāzera līnijas redzamas 90° leņķī, viena ieslēdzama papildu horizontāla 360° līnija.
- Vizuāls un skaņas signāls, kad tiek pārsniegts nonivelēšanās intervāls.
- Kājas ļauj iestatīt vēlamo augstumu, nodrošina stabilitāti uz nelīdzenām virsmām.
Apraksts
- Nivelieris ideāli der iekšdarbiem, flīžu licējiem, galdniekiem, elektriķiem, instalāciju, metāla konstrukciju speciālistiem un mūrniekiem.
- Putekļdrošs un šļakatdrošs.
- 5/8" stiprinājums uz statīva.
- Līnijas krāsa – sarkana.
- Integrēts litija polimēru akumulators.
Specifikācija
| Svars | 1,2 kg |
| Lāzera klase | 2 |
| Darbības laiks | ~6 h |
| Mērīšanas precizitāte normālā stāvoklī | ± 0,3 mm/m |
| Tips | Līniju |
| Darba temperatūra | no -10 ° līdz +45 °C |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Bateriju tips | 3,7 V 1200 mAh / Li-on |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | ± 3° |
| Distance | 20 m |
| Lāzera krāsa | Sarkana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |






