Lāzera rotācijas nivelieris STABILA LAR-350 ar piederumiem
- Viegli lietojams rotācijas lāzers, kas paredzēts horizontālai un vertikālai nivelēšanai, ieskaitot perpendikulāras pozīcijas iestatīšanu.
- Pašregulējas ± 5° diapazonā.
- Komplektācijā ir arī uztvērējs REC 300 Digital, trijkājis, tālvadības pults, lineāls, lāzera brilles, mērķa plāksnīte, 90° stūrenis, koferis, 2x D 1,5 V baterijas, 4x AA 1,5 V baterijas.
Apraksts
- Nivelēšanas plakni ar tālvadības pulti iespējams noliekt divos virzienos pa 5°.
- Korpuss ir hermētisks (IP65) – iespējams izmantot būvlaukumā.
- Tālvadības pults reaģē uz kustību.
- Lāzera jauda: <1 mW.
- Lāzera staru uztver ar uztvērēju, pat ja ar neapbruņotu aci tas nav saskatāms.
- Ideāli der cauruļu klāšanai, ceļu būvē un būvniecības darbos.
Specifikācija
| Lāzera klase | II |
| Lāzera viļņa garums | 635 nm |
| Darbības laiks | 80 st. |
| Mērīšanas precizitāte normālā stāvoklī | ± 0,1 mm/m |
| Tips | Rotācijas |
| Aizsardzības klase | IP 65 |
| Bateriju tips | 4 x AA 1,5 V / 2 x D 1,5 V |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | Ap ± 5° |
| Distance | 800 m ar uztvērēju |
| Standarta piederumi | uztvērējs, trijkājis, tālvadības pults, lineāls, lāzera brilles, mērķa plāksnīte, 90° stūrenis, koferis, 2x D 1,5 V baterijas, 4x AA 1,5 V baterijas. |
| Lāzera krāsa | Sarkana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt








