Slīpmašīna INGERSOLL RAND 5151-6 150mm
- Ērts rokturis ērtuma un drošības nodrošināšanai.
- Pieslēdzama vakuumsistēmām, lai būtu iespējams efektīvi noņemt putekļus un smalkas detaļas.
- Piemērota koksnei, kompozītmateriāliem, stiklašķiedrai, lokšņu metālam un citiem materiāliem.
Apraksts
Specifikācija
| Svars | 0,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 12000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,9/8,8 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 77,9 dB(A) |
| Jauda | 0,22 W |
| Diska diametrs | 150 mm |
| Iekšējais šļūtenes diametrs | 8 mm |
| Gājiens | 5 mm |
| Tips | Ekscentriskās slīpmašīnas |
| Gaisa patēriņš | 496 l/min |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt




