Gala slīpmašīna INGERSOLL RAND 5108 MAX
- Maksimāla jauda – sarežģītāko darbu veikšanai.
- Maksimāla produktivitāte un komforts – īpaši ātram darbam.
- Ar bloķēšanas svirām.
Apraksts
Ergonomisks korpuss.
Viegls, mazas vibrācijas instruments.
Piemērots darbam grūti pieejamās vietās.
Specifikācija
| Svars | 0,46 kg |
| Apgriezienu skaits | 25 000 (min⁻¹) |
| Stiprinājums | 6 mm |
| Garums | 167 mm |
| Vibrācijas līmenis | 1,8 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 83,3/94,3 dBA |
| Jauda | 0,3 kW |
| Iekšējais šļūtenes diametrs | 10 mm (minimālais) |
| Gaisa patēriņš (iekšējais/nepārtraucot) | 170/708 l/min |
| Gaisa ielaišana | 1/4" |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |





