Leņķa gala slīpmašīna INGERSOLL RAND 5102 MAX 6mm
- Leņķa un taisnas konfigurācijas.
- Ar bloķēšanas svirām.
- Ergonomisks korpuss.
Apraksts
Viegls, mazas vibrācijas instruments.
Piemērota darbam grūti pieejamās vietās.
Specifikācija
| Svars | 0,64 kg |
| Apgriezienu skaits | 20000 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 84/95 dBA |
| Iekšējais šļūtenes diametrs | 10 mm (3/8") (minimālais) |
| Gaisa ielaišana | 1/4" |
| Tips | Gala slīpmašīna / Leņķa slīpmašīnas |
| Gaisa patēriņš | 168 l/min (maksimālais) |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt




