Palešu ratiņi PFAFF Proline Inox HU 20-115 VATP
- Profesionāli ratiņi darbam vidē ar korozijas risku.
- Rāmis, skrūves un griešanas caurule ir izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda V4A - 316.
- Augstas kvalitātes hidrauliskais pumpis, ar hromu pārklāts virzulis un spiediena ierobežotājs.
Apraksts
Pagriešanas leņķis – 105 grādi uz abām pusēm, lai būtu iespējams viegli vadīt slēgtās vietās.
Ergonomisks vadīšanas rokturis – celšana, nolaišana un vadīšana ar vienu roku.
Specifikācija
| Svars | 86 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Celšanas jauda | 2 t |
| Celšanas augstums | 115 mm |
| Vadīšanas/slodzes riteņu materiāls | Poliuretāns/poliuretāns |
| Priekšējo/aizmugurējo riteņu izmēri | 200x50 / 82x70 |
| Pacelšanas rokturu augstums | 1200 mm |
| Sliežu garums | 1150 mm |
| Sliežu platums | 160 mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |


