Zobenzāģis MAKITA JR3051TK
- Uzticams zobenzāģis metāla zāģēšanai bez dzirkstelēm, kā arī dažādiem demolēšanas darbiem.
- Regulējams ātrums.
- Ātra asmens nomaiņa, neizmantojot instrumentus.
Apraksts
Ērta priekšējās atduras regulēšana.
Ergonomisks rokturis ar integrētu mīkstu pārklājumu Softgrip ļauj uzticami un ērti turēt instrumentu.
Specifikācija
| Svars | 3,3 kg |
| Trokšņa līmenis | 99 dB(A) |
| Jauda | 1200 W |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 255 mm |
| Gājiena garums | 30 mm |
| Triecieni minūtē | 0–3000 tr./min |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Zobenzāģis |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.










